Nasi instruktorzy

Celina Kareńska-Tschurl

Celina Kareńska-Tschurl

Vinyasa Yoga / Functional Yin Yoga / Instructor Animal Flow / Prenatal Yoga / Awakening Yoga

Od wielu lat jestem w ruchu. Ruch mnie fascynuje, rozwija, uspakaja. Kiedyś, dawno temu realizowałam się w fitnessie, ale gdy doświadczyłam jogi – wiedziałam czego potrzebuje moje ciało i mój umysł.
Dla mnie joga nie ma nic wspólnego z kształtem ciała, ale z kształtem życia. Nie służy do tego by robić z niej widowisko, ale by nią żyć. Joga nie dba o to kim byłaś/byłeś, interesuje ją człowiek , którym się stajesz. Staram się w tym duchu praktykować i w tę stronę iść.

Dagmara Badziagowska

Dagmara Badziagowska

Vinyasa Yoga / Yin Yoga / Joga w ciąży i połogu

Z wykształcenia filolożka, z pasji podróżniczka.
Kocham zarażać entuzjazmem do jogi, podróży i zdrowego stylu życia.
Na pierwsze zajęcia jogi trafiłam wiele lat temu z ciekawości. Na kolejne, już świadomie, szukając wyciszenia i sposobu, by okiełznać wielkomiejski chaos. To właśnie dzięki jodze udało mi się znaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. Praktykę zaczęłam od Hatha Jogi, później poznałam Yin Jogę. Po powrocie do Poznania trafiłam na zajęcia Vinyasy i od samego początku pokochałam ten styl. Dynamiczny ruch, płynne przejścia i oddech, wszystko, czego moje ciało i umysł potrzebują. W międzyczasie wróciłam do praktyki Yin Jogi i z zaciekawieniem zgłębiam jej tajniki u wspaniałych nauczycieli.
Joga nieustannie uczy mnie samodyscypliny, cierpliwości i pokory, ale pozwala mi także odnaleźć równowagę i radość. Połączenie dynamicznej Vinyasy ze spokojną Yin Jogą to dla mnie balans i ukojenie dla ciała, ducha i umysłu.
Swoją wiedzę stale poszerzam i pogłębiam na kursach, warsztatach i wyjazdach jogowych.

Karolina Bartoszewska

Karolina Bartoszewska

LesMills BodyPump / LesMills BodyBalance / Pilates BBPilates / aquaaerobik / stretching / pilates / zdrowy kręgosłup

Trener personalny, instruktor fitness; od dziecka związana ze sportem. Na początku był to taniec, który z czasem zamieniła na fitness. Swoją sportową drogę ugruntowała kończąc poznański AWF na wydziale turystyki i rekreacji. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach fitness.

Gdy praca staje się Twoją pasją, to nie przepracujesz ani jednej minuty w swoim życiu.  To zdanie doskonale odzwierciedla  zaangażowanie, dbałość o szczegóły, technikę, jak i doskonały kontakt z uczestnikami każdych prowadzonych zajęć. 

Anna Śmigielska

Anna Śmigielska

Functional

Jestem fizjoterapeutką po licencjacie, wciąż jednak doskonalę swoje kwalifikacje i wiedzę na studiach magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Uwielbiam ruch, w każdej formie! Przede wszystkim, w tej świadomej. Niezwykle ciekawi mnie, jak funkcjonuje nasz organizm w trakcie aktywności oraz po jej zakończeniu. Uważam, że przepiękne jest budowanie harmonii fizycznej (tkankowej) i psychicznej za pomocą prawidłowego i bezpiecznego ruchu. Pasją i wiedzą, którą zdobyłam na ten temat chcę się dzielić z innymi, pomagać ludziom lepiej dbać o własne zdrowie oraz samopoczucie. Ukończyłam kurs masażu tkanek głębokich, uczęszczałam na różne seminaria, pracuję technikami mięśniowo-powięziowymi.

Po pracy z ludźmi, harmonię i spokój przywracam psom, jako zoofizjoterapeutka i trenerka szkolenia psów.

Tomasz Błaszczyk

Tomasz Błaszczyk

Vinyasa Yoga

Z wykształcenia jestem humanistą. Interesuje mnie człowiek uwikłany w sieć relacji z otaczającym nas światem. Zawodowo od kilkunastu lat produkuję eventy. Lubię wyjeżdżać, być w ruchu, oddalać się i wracać. Podróżuję z rodziną oraz wspinaczkowymi przyjaciółmi, eksplorując skały i góry – te bliskie i te dalekie…

Jogę odkryłem kilka lat temu poszukując gibkości w ruchu. Szybko odnalazłem Vinyasa Yogę jako najbardziej odpowiadający mi styl, który cenię za wolność i brak dogmatyzmu, gdzie każdy może odnaleźć własną przestrzeń.  Szybko okazało się, że joga jest czymś znacznie większym niż początkowo myślałem. Joga to moc i tą mocą chcę się z Wami podzielić na macie.

Michalina Skręta

Michalina Skręta

Vinyasa Yoga

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy moja była szefowa zaprosiła mnie na zajęcia jogi z jej nauczycielką. Na tych pierwszych zajęciach z Donatą Janiszewską coś zaiskrzyło i już od tego momentu zaczęłam zgłębiać sztukę praktyki fizycznej jak i psychicznej. Joga wprowadziła nową energię do mojego życia, pozwoliła wywrócić moje życie do góry nogami, rzucić wszystko i wyjechać na Bali, szkolić się pod okiem najlepszych nauczycieli (Dylan Werner, Bente Andersen). Ukończyłam kurs nauczycielski 200h Hatha-Vinyasa Yoga. To dopiero początek mojej drogi nauczycielskiej. Moim celem jest nieustannie rozwijać siebie, żeby tą energię i wiedzę, którą zdobywam na kursach przekazywać swoim uczniom. Na każdych zajęciach to ja jestem dla Was, oddaję siebie i marzę, aby praktyka jogi była dla Was ukojeniem, wzmocnieniem, nowym życiem. PS. Z wykształcenia jestem Technologiem Chemicznym, ale ta chemia najwyraźniej poszła w inną stronę niż w kierunku laboratorium

 Aleksandra Pieczyńska

Aleksandra Pieczyńska

Functional

Jestem medycznym trenerem personalnym, instruktorką fitness, dietetykiem i pasjonatką powięzi. W zawodzie trenera pracuję już od ponad 6 lat i cały czas szkolę się,by zdobywać jeszcze więcej wiedzy i doświadczenia. Moją misją jest promowanie dobrego i świadomego ruchu, żeby ciało było jak najbardziej sprawne, funkcjonalne i zdrowe. Bo wiem, że zdrowie ciało to szczęśliwy człowiek.