Nasi instruktorzy

Celina Kareńska-Tschurl

Celina Kareńska-Tschurl

Vinyasa Yoga / Functional Yin Yoga / Instructor Animal Flow / Prenatal Yoga / Awakening Yoga

Od wielu lat jestem w ruchu. Ruch mnie fascynuje, rozwija, uspakaja. Kiedyś, dawno temu realizowałam się w fitnessie, ale gdy doświadczyłam jogi – wiedziałam czego potrzebuje moje ciało i mój umysł.
Dla mnie joga nie ma nic wspólnego z kształtem ciała, ale z kształtem życia. Nie służy do tego by robić z niej widowisko, ale by nią żyć. Joga nie dba o to kim byłaś/byłeś, interesuje ją człowiek , którym się stajesz. Staram się w tym duchu praktykować i w tę stronę iść.

Dagmara Badziagowska

Dagmara Badziagowska

Vinyasa Yoga / Yin Yoga / Joga w ciąży i połogu

Z wykształcenia filolożka, z pasji podróżniczka.
Kocham zarażać entuzjazmem do jogi, podróży i zdrowego stylu życia.
Na pierwsze zajęcia jogi trafiłam wiele lat temu z ciekawości. Na kolejne, już świadomie, szukając wyciszenia i sposobu, by okiełznać wielkomiejski chaos. To właśnie dzięki jodze udało mi się znaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. Praktykę zaczęłam od Hatha Jogi, później poznałam Yin Jogę. Po powrocie do Poznania trafiłam na zajęcia Vinyasy i od samego początku pokochałam ten styl. Dynamiczny ruch, płynne przejścia i oddech, wszystko, czego moje ciało i umysł potrzebują. W międzyczasie wróciłam do praktyki Yin Jogi i z zaciekawieniem zgłębiam jej tajniki u wspaniałych nauczycieli.
Joga nieustannie uczy mnie samodyscypliny, cierpliwości i pokory, ale pozwala mi także odnaleźć równowagę i radość. Połączenie dynamicznej Vinyasy ze spokojną Yin Jogą to dla mnie balans i ukojenie dla ciała, ducha i umysłu.
Swoją wiedzę stale poszerzam i pogłębiam na kursach, warsztatach i wyjazdach jogowych.

Karolina Bartoszewska

Karolina Bartoszewska

LesMills BodyPump / LesMills BodyBalance / Pilates BBPilates / aquaaerobik / stretching / pilates / zdrowy kręgosłup

Trener personalny, instruktor fitness; od dziecka związana ze sportem. Na początku był to taniec, który z czasem zamieniła na fitness. Swoją sportową drogę ugruntowała kończąc poznański AWF na wydziale turystyki i rekreacji. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach fitness.

Gdy praca staje się Twoją pasją, to nie przepracujesz ani jednej minuty w swoim życiu.  To zdanie doskonale odzwierciedla  zaangażowanie, dbałość o szczegóły, technikę, jak i doskonały kontakt z uczestnikami każdych prowadzonych zajęć. 

Anna Śmigielska

Anna Śmigielska

Fizjoterapia

Jestem fizjoterapeutką po licencjacie, wciąż jednak doskonalę swoje kwalifikacje i wiedzę na studiach magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Uwielbiam ruch, w każdej formie! Przede wszystkim, w tej świadomej. Niezwykle ciekawi mnie, jak funkcjonuje nasz organizm w trakcie aktywności oraz po jej zakończeniu. Uważam, że przepiękne jest budowanie harmonii fizycznej (tkankowej) i psychicznej za pomocą prawidłowego i bezpiecznego ruchu. Pasją i wiedzą, którą zdobyłam na ten temat chcę się dzielić z innymi, pomagać ludziom lepiej dbać o własne zdrowie oraz samopoczucie. Ukończyłam kurs masażu tkanek głębokich, uczęszczałam na różne seminaria, pracuję technikami mięśniowo-powięziowymi.

Po pracy z ludźmi, harmonię i spokój przywracam psom, jako zoofizjoterapeutka i trenerka szkolenia psów.

 Aleksandra Kłodowska

Aleksandra Kłodowska

Vinyasa Yoga

Jeste nauczycielem jogi od ponad 3 lat, ukończyła kurs nauczycielski dla Kobiet w ciąży u Agnieszki Bery 100h oraz RYT200 w stylach Vinyasa, Ashtanga i Yin u Olgi Kuriaty. Prowadzi zajęcia jogi oraz techniki relaksacyjne dla firm oraz własne grupy online.

 

Edyta Pacanowska

Edyta Pacanowska

Vinyasa Yoga

O jodze dowiedziałam się ponad 10 lat temu. Byłam wtedy nastolatką, bardzo pogubioną i wrażliwą. Pierwsze asany wykonywałam na podstawie książek, później przez YouTube. Już po pierwszych takich sesjach czułam spokój i że coś się zmienia w moim ciele, sercu i umyśle.

8 lat później, postanowiłam że nie tylko chcę siebie uczyć, ale chcę także uczyć innych. I wtedy zrobiłam kurs nauczycielski z jogi. Wiem, że to dopiero początek tej pięknej drogi, ponieważ nauka jogi – czyli pozycje, nauka oddechu, dyscyplina, cała filozofia – jest nieskończona. Joga pomogła mi nie tylko wzmocnić i uelastycznić ciało, pomogła mi również wzmocnić i uelastycznić umysł i psychikę. I właśnie dlatego chcę tę wiedzę przekazywać innym .