W  poszukiwaniu siebie.

Kolejna edycja z cyklu „ W poszukiwaniu siebie” już niebawem. Ostatni weekend września spędzimy w Pałacu w Podstolicach, praktykując jogę z Celiną ( Przystan Joga Atrium) i pilates z Weroniką ( Pilates Room). Dodatkowo warsztat wzbogacony zostanie o degustację wina poprowadzoną przez Krzysztofa ( wine with Chris).

3 dni wspólnego spędzania czasu, 10 godzin praktyki jogi i pilatesu, degustacja, pełne wyżywienie wegetariańskie i dostęp do strefy spa….

Zapraszamy

Daty 29.09-1.10

Miejsce Pałac w Podstolicach

Prowadzące Weronika Ratkowska i Celina Kareńska Tschurl

Cena 1500 pln

Kontakt Celina:
tel. 606950500
kontakt@przystan-joga.pl

Yin Yang

Yin Yang to w filozofii tao symbol występowania w świecie obok siebie przeciwieństw. To wręcz symbol oznaczający, że ów przeciwieństwa się uzupełniają i są od siebie zależne. Dlatego zapraszamy na weekend, który skonstruowany będzie na praktykach, które są z sobą w opozycji, jednak doskonale się dopełniają. Będzie dynamicznie z Robertem i statycznie z Celiną. Będą balanse z Robertem i uziemienie yin z Celiną. Będzie ruch i bezruch. Czas na wysiłek i czas na kompletny relaks…

Jeśli chcesz z nami spędzić weekend pod znakiem yin yang serdecznie zapraszamy.

Daty 20-22.10

Miejsce Pałac w Podstolicach

Prowadzący Celina Kareńska Tschurl i Robert Grzelczak

Koszt 1500 pln

Kontakt Celina:
tel. 606950500
kontakt@przystan-joga.pl

Joga i wino Mierzęcin

Drugi raz w tym roku zapraszam na niesamowity weekend , który jest połączeniem praktyki jogi, jak i różnym wrażeniom smakowym. Codzienna joga przeplata się w Pałacu Mierzęcin z degustacją wina. Dodatkową atrakcją tego miejsca, jest niecodzienna strefa spa z saunami i basenem. Może to właśnie idealna opcja na spędzenie ponurego listopada w takim oderwaniu od codzienności?

Daty 17-19.11

Miejsce Pałac Mierzęcin

Prowadząca Celina Kareńska Tschurl

Cena 1500 pln

Kontakt Celina:
tel. 606950500
kontakt@przystan-joga.pl